היינו כחולמים

שנינו חזרנו מארוחת צהריים. בוריס רצה לעשות סיבוב ואנחנו לא רצינו, אז דימה ואני חזרנו ביחד לעבודה. ואז דימה אומר לי באנגלית – אני לא מבין את האיש הזה. במשך שנים אנשים עובדים לחבר את רוסיה לעולם המודרני המערבי ועכשיו כל העבודה הלכה בגללו. אני לא מבין מה הוא רוצה.

דימה איננו אדם צעיר. יש לו בת בארה"ב ושתי נכדות. הוא יהודי ואשתו יהודיה. אבא שלו אוקראיני אבל עד לפני חצי שנה הוא היה רוסי. יש לו אח ושתי אחיות בארץ שעלו לפני 20 שנה אבל במשך שנים הוא לא דיבר איתם. הוא גר ברוסיה, היה מעבד אותות חשוב והאמין שהוא רוסי. פתאום הוא הפך ליהודי.

הוא מסתכל סביב על כל המכוניות החונות באמצע ובניני המשרדים של מרכזי הפיתוח סביבו ואומר מה זה המקום הזה? מי האנשים הללו שפתאום אני חי בקרבם? ואז הוא צובט את עצמו מול עיני ואומר לפעמים אני אומר לעצמי שאני חולם, שעוד מעט אני אתעורר.

4 תגובות בנושא “היינו כחולמים

 1. הכתבה הזו תעניין אותך, מתארת את ההפיכה השיפוטית על קצה המזלג. מאחר ולצערי רינני יכול להעלות אותה אצל תמריץ, הוא חוסם תגובות המנוגדות לדעתו, ולדעתי מעלה טיעונים מסולפים, בגבולות שלא ניתן לדון אתם, אעלה את זה פה .

  אהבתי

 2. הארועים הפוליטים שלנו, דומים מאד לארועים בארה"ב. יותר ממקריות. השמאל שלנו מחקה את השיטות של השמאל שלהם מאז תקופת אובמה. הליברליזם הקיצוני שלהם שנועד להרוס לשם הרס, הרס המשפחה, פמיניזם, להט"ב טרנסג'נדרים. שחורים. מאפשרים לשמאל לבצע צעדים קיצוניים ללא ביקורת, מכסים על בידן ובנו בעסקים פרטיים, גם שרותי הביטחון שלהם משתפים פעולה, ולעומת זאת כלפי טראמפ והעוזרים שלו מפעילים מחבש של תביעות. די דומה לשיטה אצלנו. גם אצלם חברות ההיטק הן עזר לליברלים.
  מי שקורה את הרפורמה רואה שהיא קלה ביותר, ממש מתבקשת, שבעבר תמך בה השמאל. לו השמאל היה מעביר אותה איש לא היה מצייץ, ואם בית המשפט היה מתנגד לא היה לו סכוי. כיום השמאל משתף פעולה עם בית המשפט כי הנאשם ביבי ישב עם האצבע על הכפתור האדום של פסילת חוקים ולא לפיד. הכוונה היא להגיע לבחירות חדשות.
  כל המשתתפים במחאה,כולל בני המשפחה שלי, חסרי הגיון, לא מתיחסים לעובדות, שטופי מוח. מעדיפים למוטט את המדינה והכלכלה ולא להבין שהמחאה המשך ישיר של רק לא ביבי והפסד בבחירות. אין לה קשר לרפורמה שמחוייבת המציאות.
  בסופו של דבר הממשלה עושה מה שהיא רוצה, כפי שהממשלה העבירה את ההסכם עם החיזבלה בגבול לבנון, כך היא תעביר את החוקים האלו. אנחנו בהחלט צריכים ממשלה חזקה ועצמאית יותר וימנית יותר.

  Liked by 2 אנשים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s